Hakkımızda

Hakkında

MİSYONUMUZ: PUSAT Ltd.Şti, hizmet verdiği bütün alanlarda müşteri ve paydaşlarına kaliteli hizmet sunarken, alternatifli, mamnuniyeti esas alan, yasal ve moral değerlerin ortak sınırları içinde hassasiyetle kalarak faaliyetlerini sürdürürmeyi zorunluluk olarak ön görmektedir.

VİZYONUMUZ: Yasaların ve moral değerlerin belirlediği sınırlar çerçevesinde, eğitimli, emin, güvenlik bilinci yerleşmiş, hayata saygılı bireylerden oluşmuş; huzurlu ve güvenli toplum oluşmasında kendi ölçeğinde katkı sağlamakve yardımcı olmaktır.Güvenlik ihtiyacı "ihtiyaçlar silsilesi" nde fiziki ihtiyaçlardan hemen sonra yer alan öncelikli ve vazgeçilemez ihtiyaçlardandır. Bu ihtiyaç ferdi/bireysel olduğu gibi aynı zamanda sosyal/toplumsal niteliği yönünden de üst seviyede olan bir ihtiyaçtır. İnsanlar ihtiyaçları kaliteli şekilde karşılandıktan sonra mutlu olur. İhtiyaçla birlikte çağımızda "istekler"de ihtiyaçlar kadar hayatı etkilemektedir. İhtiyaç ve istekler kaliteli hizmet ile anlam ve tatmin bulur. Yine, belirlenen bu ihtiyaç ve istekleri kişiler kendilerine ve başkalarına zarar vermeden, bizzat kendileri tarafından giderdiklerinde daha mutlu ve huzurlu olmaktadırlar. Bizler, İki ortak, firmamızı oluştururken uzun süre istişare içinde bulunarak, verecek olduğumuz diğer önemli ihtiyaç ve isteklere yönelik hizmet alanları gibi "güvenlik" sektöründeki faaliyetimizde 'en üst seviyede ne şekilde hizmet verebiliriz?' diye düşünüp, uzun soluklu ve detaylı araştırma ve incelemeler yaptık.Amacımız; güvenli insan, güvende fert; emniyetli halk, huzurlu toplum oluşması ve devamında karınca misali samimi katkı sağlamaktır. Şirketimizin 8 farklı sektördeki faaliyetlerinden en önemli çalışma alanını "güvenlik" sektörü oluşturmaktadır. PUSAT Ltd oldukça yeni ve genç firmadır. Ancak, kurulup, faaliyete geçirilmesi ile ilgili uzun soluklu etüd ve etraflı çalışma yürütülmüştür. Faaliyet alanındaki çalışma konularında, gerek şirket yönetimi, gerekse çözüm ortağı danışman kadrosu, özellikle yıllarca güvenlik bürokrasisinin çok çeşitli dalları ve birimlerinde, kamu sektöründe üst seviyede çalışmış olmanın verdiği tecrübe ile "en iyisi ve en faydalısı" olacak kapasiteye sahiptir.

01.

Güvenilir.

02.

Profesyonel.

03.

Doğru.

Pusat Poligon Hakkında Sık sorulan sorular
Güvenlik için kullanılması gereken; kulaklık, koruyucu gözlük gibi ekipmanlar ve güvenliğiniz için gereken gözetim Uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.
Ekip

Tarkan Karslı
Yönetim
Kaan Karslı
Tesis Müdürü / Eğitmen
Aslıhan Büküm
Eğitmen
Sinan Hıdır
Eğitmen